VII edition of professional conference
dedicated to IT themes
14th of September 2019, Katowice

#005 - Ten o agile w dzisiejszym świecie (1/2)

W tym odcinku gościmy Karolinę Gnat i Marcina Aks Grochowinę z Agile Nuts. Jest to pierwsza część rozmowy w której dowiesz się czy Agile jest dla Ciebie, kiedy jego wdrożenie w firmie nie ma szans powodzenia oraz jak się zabrać za zmianę kultury pracy w zespole, czy też całej firmie. Karolina i Marcin mieli okazję pracować z wieloma zespołami i spotkali się z całą masą różnych sposobów organizacji pracy. Według nich każdy zespół może być przynajmniej trochę bardziej zwinny. W rozmowie z Danielem dzielą się swoimi doświadczeniami i świeżym spojrzeniem na temat Agile. 

Jeśli chcesz wiedzieć od czego zacząć wdrażanie zwinnego podejścia w Twoim zespole, albo - co ważniejsze - jak tego nie robić to ten odcinek jest dla Ciebie!

Uczestnicy:

Karolina Gnat - Agile Nuts

Marcin Aks Grochowina  - Agile Nuts

Daniel Pokusa - host SpreadIT Talks

Table of content
  • 00:00:45 – Przedstawienie gości
  • 00:05:10 – Projekt Agile Nuts
  • 00:16:40 – Czy agile jest dla każdego?
  • 00:23:10 – Kiedy agile się nie uda?
  • 00:35:50 – Czy można zmieniać kulturę pracy w zespole w oderwaniu od całej organizacji?

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Software Architecture Path Sponsor

Software Craftsmanship Path Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor