VII edition of professional conference
dedicated to IT themes
14th of September 2019, Katowice

#002 - ten świąteczny z częścią kapituły SpreadIT i tym jak organizujemy wydarzenie na 1000+ osób

W drugim specjalnym odcinku (czyli nie należącym do regularnej "serii") moimi gośćmi byli- Michalina, Wojtek i Marcin. Osoby należące do kapituły konferencji SpreadIT. Rozmawialiśmy o tym jak organizujemy afterparty na 150+ osób w Katowicach, jak wyglądają sprawy z towarzyszącą akcją charytatywną, o kontaktach z mediami. Mówimy też o ogólnej koordynacji konferencji, narzędziach z jakich korzystamy i częstotliwości i rodzaju spotkań gdy trzeba przygotować konferencję na 1000+ osób

Table of content

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Software Architecture Path Sponsor

Software Craftsmanship Path Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor