VII edition of professional conference
dedicated to IT themes
14th of September 2019, Katowice

SpreadIT Labs

Czysty React na Hookach

React to genialna biblioteka, która pozwala pisać bardzo czytelny i łatwy w utrzymaniu kod frontendowy. Dzięki niemu szybko dostarczasz wartość swoim klientom i jesteś w stanie szybko reagować na zmiany.

Chcąc nie chcąc, React również się zmienia i ewoluuje. Tak samo jak kod Twoich aplikacji.

Najnowszym dodatkiem są Hooki - koncept pozwalający na jeszcze lepsze uporządkowanie kodu. Zgodnie z zapewnieniami twórców Reacta jest to przyszłość całego ekosystemu.

Jedną z najgorszych rzeczy, która może przytrafić się developerowi, jest pozostać w tyle. W dzisiejszym świecie jest o to bardzo łatwo. Zwłaszcza w świecie javascriptowym

Nie chcieliśmy, aby nasz narzędziownik się przedawnił, więc nauczyliśmy się Hooków i przepisaliśmy nasze aplikacje, aby z nich korzystały. Udało nam się tym samym zabezpieczyć je na przyszłość. Kolejne update'y Reacta nie są nam straszne. Zdobyliśmy też sporo doświadczenia produkcyjnego z Hookami, którym chcielibyśmy się teraz z Tobą podzielić.

Jeśli tak jak my lubisz używać najnowszych narzędzi i oferować tym samym najwyższą jakość swoim klientom, to powinieneś zapisać się na nasz warsztat.

Ważne: Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nadal używał klas i pisał swoje aplikacje w ten sam sposób, w jaki pisałeś je dotychczas. My też tak robimy i nasz kod jest nadal bardzo utrzymywalny (to w końcu React). Hooki to nie złoty środek, ale potężne narzędzie, które usprawnia sposób pisania naszych aplikacji. Pozwala robić rzeczy, które wcześniej nie były możliwe.

Do końca obecnej tury biletów

08.11.2019 23:59:59

Co wyniesiesz z warsztatów?

 • Zrozumiesz filozofię i ogólną zasadę działania Hooków.
 • Użyjesz podstawowych Hooków do rozwiązywania typowych problemów, które występują podczas pisania aplikacji w React.js.
 • Zmigrujesz dotychczasowy kod, który korzysta z klas na kod, który korzysta z Hooków.
 • Napiszesz własne, reużywalne Hooki, które enkapsulują logikę komponentów.
 • Dowiesz się, dlaczego pisanie własnych hooków to największa zaleta tego ficzera.
 • Napiszesz testy do mniej i bardziej skomplikowanych Hooków.
 • Poznasz uniwersalne znaczenie zasad SOLID, które pasuje do aplikacji pisanych w React.js.
 • Napiszesz czysty kod przy zastosowaniu podstawowych Hooków i tych napisanych samemu.
 • Będziesz wiedział, dlaczego warto używać Hooków, a kiedy zostać przy tradycyjnym/klasycznym podejściu.
 • Poznasz największe zagrożenia płynące ze stosowania Hooków.
 • Zaaplikujesz Hooki z popularnych bibliotek takich jak Redux czy React Router.

Zarezerwuj swoje miejsce!

Poznaj naszych prowadzących


Krzysztof Jendrzyca
Full-stack web developer, współdzielił wiele ról - programisty, tech leada, architekta. Używa i szkoli z Reacta od początków jego istnienia.

Mateusz Tarnaski
Na papierze klasyfikowany jako 'Full-stack Developer', w rzeczywistości stara się nie dać zaszufladkować. Rozwiązuje problemy biznesowe, używając Reacta od wczesnych wersji tej biblioteki.

Ceny biletów

Early birds 150zł (do 14.10.2019 23:59)
Standard 250zł (do końca: 08.11.2019 23:59:59)
Last minute 400zł (rozpoczęcie za: 09.11.2019 00:00:00)

Wymagania

 • "Projektowa" znajomość React.js - musisz mieć doświadczenie w pisaniu aplikacji przy użyciu standardowych technik obecnych przed wprowadzeniem Hooków.
 • Znajomość patternów HoC i Render Prop.
 • Umiejętność pisania prostych testów jednostkowych.
 • Własny komputer.
 • Zainstalowana najnowsza wersja Node.js.
 • Działająca, pusta aplikacja, wygenerowana przy pomocy create-react-app.
 • Umiejętność pracy z gitem + zainstalowany git.

Zdecydowany? Kup bilet!

SpreadIT Labs to cykliczne wydarzenie, które odbywa się regularnie co kilka miesięcy. Sama konferencja nie koncentruje się na żadnej konkretnej technologii i nie planujemy, żeby uległo to zmianie. Wiemy jednak, że wielu z Was interesują konkretne obszary i chcielibyście poszerzyć w nich swoją wiedzę. Z tego względu każda edycja SpreadIT Labs będzie koncentrowała się na innym zagadnieniu. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza konferencja od zawsze była nastawiona na społeczność i żaden z organizatorów nie czerpie z niej korzyści materialnych. Jednocześnie co roku dokładamy wszelkich starań, żeby wydarzenie było na najwyższym możliwym poziomie. Nie inaczej jest ze SpreadIT Labs. Pomimo tego, że jest to wydarzenie płatne, wszystkie wpływy z biletów będą przeznaczone jedynie na organizację warsztatów oraz na przygotowanie kolejnej, świetnej edycji SpreadIT.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Software Architecture Path Sponsor

Software Craftsmanship Path Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor