VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018

Sponsorzy

Konferencja SpreadIT stanowi wielką okazję dla firm do pokazania się szerokiemu gronu odbiorców. Wszystkie firmy chętne do pojawienia się na wydarzeniu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską. W dokumencie tym można znaleźć m.in. wyszczególnione korzyści i przywileje przysługujące sponsorom oraz opisy wszystkich pakietów sponsorskich. Zainteresowane firmy prosimy o jak najwcześniejszy kontakt – liczba niektórych pakietów sponsorskich jest ograniczona!

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty