VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Zostań prelegentem SpreadIT 2018!

Wraz z ogłoszeniem daty oraz miejsca tegorocznej edycji SpreadIT, zapraszamy do współtworzenia wydarzenia w roli prelegenta. Call For Proposals potrwa do końca lipca, jednak już teraz zachęcamy do uczestnictwa i zgłaszania tematów prelekcji pod poniższym linkiem. W tym celu należy zarejestrować się lub zalogować (w przypadku posiadania konta, zarejestrowanego w ubiegłych latach) na stronę konferencji.

Call For Proposals

SpreadIT to coroczna otwarta, darmowa konferencja poświęcona zagadnieniom informatycznym. Głównym celem konferencji jest integracja i pogłębianie wiedzy poprzez kontakt ze środowiskiem specjalistów związanych z branżą IT. Pragniemy popularyzować nowoczesne rozwiązania i technologie, przedstawiać aktualnie obowiązujące trendy, a także upowszechniać dobre praktyki tworzenia oprogramowania. 

Z każdym kolejnym rokiem SpreadIT cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co potwierdza między innymi rekordowa liczba osób, uczestniczących w ubiegłorocznej edycji.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty