VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

XSolve zostaje Sponsorem Srebrnym

XSolve to agile software house specjalizujący się w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych i mobilnych dla klientów zagranicznych. Do tej pory zrealizowali ponad 160 projektów komercyjnych przede wszystkim w technologiach JavaScript, PHP/Symfony i Java. Pracują w Scrumie a jedną z ich najważniejszych zasad w rozwoju oprogramowania jest przejrzystość procesu oraz bezpośredni kontakt zespołu z klientem.

W ich zespole zawsze znajdzie się miejsce dla utalentowanych software developerów! Aktualne oferty pracy oraz informacje na temat możliwości rozwoju w XSolve znajdziecie na ich stronie internetowej.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty