VII edition of professional conference
dedicated to IT themes
14th of September 2019, Katowice

Wenkly Studio zostaje Sponsorem Srebrnym

Wenkly Studio jest miejscem skupiającym pasjonatów gier wideo. Od dobrych kilku lat zajmujemy się tworzeniem gier, które dostarczają rozrywkę ludziom z całego świata. Koncentrujemy się głównie na technologii VR, czego przykładem może być nasz popularny tytuł Elven Assassin. Oprócz tworzenia gier, przygotowujemy również rozwiązania VR/AR/3D dostosowane do potrzeb biznesowych naszych klientów. Aktualne oferty oraz więcej informacji o pracy w naszym zespole znajdziecie na: https://wenklystudio.com/

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Software Architecture Path Sponsor

Software Craftsmanship Path Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor