VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

WeBB MeetUp zostaje Partnerem konferencji

WeBB MeetUp to spotkania dla pasjonatów branży IT na Podbeskidziu. Od pierwszej edycji organizatorzy kładą nacisk na jakość wystąpień, wiedzę i merytorykę prelekcji. Wydarzenia ma charakter otwarty, dlatego udział w konferencji jest bezpłatny.

"Naszym celem jest szerzenie dobrych praktyk, wymiana wiedzy i doświadczeń oraz wzrost atrakcyjności regionu dla inwestycji firm z sektora IT oraz tworzenie sprzyjającego środowiska dla startupów technologicznych."

Więcej informacji na temat konferencji znajdziesz na stronie webbmeetup.pl Już wkrótce pojawią się nowe informacje na temat VIII edycji wydarzenia, dlatego bądź na bieżąco!

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty