VII edition of professional conference
dedicated to IT themes
14th of September 2019, Katowice

STS zostaje Sponsorem Srebrnym

STS to największa polska firma bukmacherska, obecnie zatrudniająca 1500 osób na terenie Polski i Malty. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, takie jak autorski system wypłat STSPay, świadczymy usługi online oraz mobilnie. Nasze oprogramowanie tworzymy samodzielnie, od podstaw. Działamy zwinnie, przetwarzając duże ilości danych i znajdując nieszablonowe rozwiązania.

Jeśli chcesz założyć się, że świat gamingu jest dla Ciebie – zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Software Architecture Path Sponsor

Software Craftsmanship Path Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor