VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

SoftwareMill zostaje Sponsorem Srebrnym

SoftwareMill składa się z +40 specjalistów, głównie inżynierów oprogramowania, DevOps, QA i UX. Zastanawiasz się jak wygląda firma w 100% zdalna, transparentna i zarządzana przez ponad czterdziestu CEO? Sprawdź sam jak budujemy kulturę organizacji. Dołącz do zespołu.

Realizujemy projekty backend i end-to-end (Scala, Akka, Java, Spring) obejmujące m.in. systemy rozproszone, big data, ML, analitykę danych oraz rozwiązania oparte o blockchain, dla klientów na całym świecie. Udzielamy się w społeczności przez blogowanie, prezentacje, projekty open-source oraz organizując Scalar’a - największą konferencję o Scali w Europie Środkowej. W ramach działu R&D pracujemy przy projekcie satelity PW-Sat2. Jesteśmy technologicznymi partnerami Lightbend’a, Datastax’a (Cassandra), Confluent’a (Kafka).

Chcesz poznać nas bliżej? Zajrzyj na https://softwaremill.com/.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty