VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Silesia JUG zostaje Partnerem konferencji

Silesia JUG (Java User Group) to śląska grupa użytkowników języka Java, to grupa entuzjastów technologii Java, której celem jest wzajemna nauka i zdobywanie wiedzy związanej z platformą JVM. Cykliczne spotkania na Śląsku to idealna okazja by podzielić się wiedzą z osobami, podzielającymi zainteresowania grupy. Dołączyć do grupy może każdy bez względu na poziom znajomości technologii. Aby dołączyć do grupy, wystarczy przyjść na najbliższe spotkanie. 

Przeczytaj więcej na temat patrona, który po raz kolejny zdecydował się wesprzeć medialnie SpreadIT. 

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty