VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Perform Media Poland zostaje Sponsorem Złotym

Programujemy dla sportu. Jesteśmy wiodącą grupą dostarczającą przekaz medialny i informacje sportowe w wersji cyfrowej dla milionów użytkowników. Zbieramy, przetwarzamy i dostarczamy dane – relacje online, komentarze, statystyki – z największych wydarzeń sportowych. Posiadamy ponad 26 oddziałów na świecie, a nasze biuro w Katowicach jest głównym centrum deweloperskim i finansowym. Katowicki oddział stale się rozwija, oferując swoim pracownikom ambitne projekty, możliwość rozwijania strategicznych dla grupy produktów oraz świetną atmosferę i możliwości rozwoju.

Przeczytaj więcej informacji o sponsorze konferencji na stronie: performgroup.com

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty