VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Nowa lokalizacja SpreadIT! Zapraszamy do Katowic!

SpreadIT po latach spędzonych na terenie Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Gliwickiej Politechniki Śląskiej, wyrusza do stolicy województwa śląskiego! Już 8 września zapraszamy wszystkich na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na terenie kampusu, przy ulicy Bankowej 11B. Budynek bez wątpienia jest jednym z nowocześniejszych obiektów na Śląsku. Wydział oferuje sporą liczbę auli i sal wykładowych, zdolnych pomieścić żądnych wiedzy uczestników otwartej konferencji, których sukcesywnie z roku na rok przybywa.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydziału, który w tym roku będzie pełnić funkcję gospodarza konferencji, skorzystaj z poniższych linków:

Do zobaczenia w Katowicach! 

 

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty