VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Nowa data konferencji Spread IT 2018!

Z przyjemnością pragniemy was poinformować o nowej dacie konferencji Spread IT 2018! Uczestnicy zainteresowani przybyciem mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ w tym roku SpreadIT odbędzie się już 8 września 2018 roku (sobota), czyli ponad 2 miesiące wcześniej względem poprzedniego roku! Zarezerwuj całą sobotę już dziś i nie zapomnij, że po konferencji na pewno zaprosimy Cię na kultowe afterparty. 

Pamiętajcie również, by śledzić nas na Facebooku i Twitterze, gdzie sukcesywnie będziemy informować was o kolejnych ogłoszeniach związanych ze zbliżającym się SpreadIT! Powoli rozkręcamy lawinę wiadomości i już możemy zdradzić, że miejsce VI edycji SpreadIT zostanie ogłoszone na dniach!

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty