VII edition of professional conference
dedicated to IT themes
14th of September 2019, Katowice

No Fluff Jobs zostaje Sponsorem Srebrnym

Na naszej konferencji nie zabraknie także stoiska No Fluff Jobs - największego w Polsce portalu z ogłoszeniami o pracę w IT, który jako pierwszy i jedyny w naszym kraju wprowadził wymóg publikowania informacji o wynagrodzeniu w każdej ofercie. Firma od blisko 5 lat zmienia standardy rekrutacji IT, przekonując pracodawców do uczciwości i transparentności wobec pracowników. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego warto publikować informację o wynagrodzeniu w ogłoszeniach o pracę - zapraszamy do zapoznania się z artykułem z bloga No Fluff Jobs

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Software Architecture Path Sponsor

Software Craftsmanship Path Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor