VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

No Fluff Jobs zostaje Partnerem konferencji

No Fluff Jobs jest innowacyjną tablicą informacyjną z przejrzystymi, standardowymi i porównywalnymi ofertami pracy. Portal kieruje się trzema kluczowymi zasadami: prostotą, przejrzystością i skutecznością, a za główny cel przyświeca wprowadzenie nowych standardów w świecie rekrutacji IT. 

No Fluff Jobs mówi "NIE" do wszystkich kruczków i drobiazgów w reklamowych przekazach, NIE do opisów stanowisk w branży IT bez podania tzw. widełek, a przede wszystkim stara się usprawnić proces rekrutacyjny. Zobacz prosto i przejrzyście najnowsze oferty pracy w branży na: nofluffjobs.com

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty