VII edition of professional conference
dedicated to IT themes
14th of September 2019, Katowice

Landingi zostaje Sponsorem Srebrnym

14 września 2019 przyjdź na konferencję Spread IT w Katowicach i odwiedź stoisko Landingi! Czekamy na Ciebie, by pokazać Ci tajniki pracy z platformą do tworzenia landing page’y i opowiedzieć, czym różni się praca w branży SaaS od programowania w software house’ach. Stale poszukujemy nowych osób do rozwoju naszego zespołu IT – zwłaszcza PHP Developerów i Python Developerów. Pracujemy w Katowicach i Gliwicach. Daj sobie szansę na zmianę!

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Software Architecture Path Sponsor

Software Craftsmanship Path Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor

Golden Sponsor