VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

i-systems zostaje Sponsorem Złotym

i-systems tworzy oprogramowanie dla branży e-commerce. Rozwijając swój system stosują i eksperymentują z różnymi metodykami (DDD, BDD, TDD) by wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Korzystają z technologii docker, redis, Mysql, mongodb, solr, varnish, kubernetes. Wykorzystują elementy organizacji turkusowych, co oznacza, że pracują w samozarządzających się zespołach projektowych. Z każdym dniem nabierają rozpędu do sięgania po więcej. Rozwój w tej firmie jest na porządku dziennym, jak dobra kawa, niestandardowa atmosfera i firmowe śniadania.

Przeczytaj więcej informacji o sponsorze konferencji na stronie: i-systems.pl

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty