VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Future Processing zostaje Sponsorem Złotym

Jesteśmy firmą technologiczną specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania dla międzynarodowych klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku.

Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej, dlatego cenimy sobie możliwość rozwoju i pracę przy projektach, często wymagających rozwiązań z pogranicza wielu dziedzin. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dlatego wśród nas są liczni autorzy publikacji branżowych i prelegenci prestiżowych konferencji technicznych. Sami też jesteśmy organizatorami takich wydarzeń naukowych jak Quality Excites, Future Dev Day, Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania oraz maraton programistyczny Deadline24.Przeczytaj więcej o naszym sponsorze i możliwościach kariery: www.future-processing.pl

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty