VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Euvic sponsorem ścieżki Software Architecture

Działalność firmy skupia się na realizacji projektów informatycznych dla biznesu, wykorzystując najnowsze technologie obecne na rynku IT - .net Core, ASP .Net MVC, Java 8, React itd. Euvic działa w kilku miastach Górnego Śląska oraz w kilku kolejnych na terenie całego kraju.

Skupia w federacji spółek informatycznych kilkanaście podmiotów z branży, co daje imponujący wynik blisko 2000 zatrudnionych i współpracujących specjalistów – programistów, architektów, testerów i techników IT. Swoje działania firma nie ogranicza wyłącznie do Polski – obsługuje klientów z całego świata i posiada kilka własnych oddziałów poza granicami kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z kulturą pracy w Euvic na ich stronie internetowej.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty