VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

DevCrowd oraz SegFault partnerami konferencji

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszych partnerów tegorocznej edycji SpreadIT, którym przyświeca cel podobny do naszego. Sprawdź, które konferencje skupione na zagadnieniach IT warto mieć na uwadze!

DevCrowd już po raz 10 zaprosi specjalistów z branży IT na północnym zachodnie naszego kraju, w Szczecinie. Konferencja podobnie do SpreadIT jest otwartym i bezpłatnym wydarzeniem, dlatego każdy zainteresowany tematyką może uczestniczyć w wydarzeniu.
Przeczytaj więcej na temat DevCrowd: http://devcrowd.pl/


SegFault jest cyklem spotkań w całej Polsce skupionych na poszerzaniu wiedzy, gdzie celem jest powrót do fundamentalnych obszarów wiedzy. Organizatorzy chcą udowodnić, że "wysokopoziomowe rozwiązania są zbudowane na solidnych i niezmiennych koncepcjach oraz teoretycznych podstawach. 
Przeczytaj więcej na temat SegFault: https://segfault.events/


 

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty