VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Crossweb zostaje Partnerem konferencji

Crossweb.pl to serwis skierowany jest do osób zainteresowanych tematyką IT, Startup, UX, SEM/SEO oraz e-biznes, chcących brać udział w barcampach, spotkaniach, warsztatach, konferencjach czy targach pracy. Serwis obejmuje nie tylko duże, wszystkim znane wydarzenia ale także te mniejsze spotkania, które często są równie ciekawe.

Nad każdym publikowanym wydarzeniem w Crossweb czuwa moderator, dbając o jakość każdego wpisu. Co ważne, zespół nie tylko czeka na zgłoszenia od organizatorów, ale także indytidualnie poszukują wydarzeń na mapie naszego kraju. Serwis został podzielony na kilka kluczowych kategorii, dzięki czemu użytkownik może w łatwy sposób znaleźć szkolenia, wydarzenia i nie tylko.


Zobacz do oferuje serwis crossweb.pl już teraz!  

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty