VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Clearcode zostaje Sponsorem Srebrnym

Clearcode to software house założony przez rodowitych Ślązaków. Choć pierwsze biuro powstało we Wrocławiu, to siedziba w Katowicach była tylko kwestią czasu i zmaterializowała się w 2014 r. Teraz Clearcode to blisko 90 osób – fanów JS, Pythona i PHP, pasjonatów nowych technologii, organizatorów meetupu Coding Dojo Silesia i specjalistów w dziedzinie AdTech & MarTech, które niosą ze sobą masę wyzwań w zakresie wydajności, HA i przetwarzania potężnych zbiorów danych. Wpadnijcie na nasze stoisko zamienić kilka słów i zmierzyć się z naszymi słynnymi słodkimi zagadkami!

Przeczytaj więcej informacji o sponsorze konferencji na stronie: clearcode.cc

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty