VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018

Clearcode zostaje Sponsorem Srebrnym

Software house założony w 2009 roku. Od swych początków realizujący aplikacje dla branż AdTech & MarTech. W 2014 roku z sukcesem sprzedał 1 ze stworzonych przez siebie projektów – platformę DSP Kanary. Konsekwentnie rozwija się w kierunku specjalizacji i dostarczania klientom nie tylko usług developmentu, ale także solidnej wiedzy branżowej i doradztwa w dziedzinach AdTech & MarTech.

Powstaniu firmy towarzyszył jeden cel – połączenie wiedzy z zakresu reklamy internetowej i analityki z umiejętnościami budowania wysokiej jakości oprogramowania dla klientów i dostarczania wartościowych projektów.

Przeczytaj więcej informacji o sponsorze konferencji na stronie: clearcode.cc

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty