VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Artifex Mundi zostaje Sponsorem Srebrnym

W tym roku, po raz kolejny, sponsorem Spread IT została firma Artifex Mundi.
Artifex Mundi to największy producent i wydawca gier typu casual w Polsce i jeden z największych na świecie. Za katowicką firmą, której początki sięgają 2006 roku, stoi ponad 150 osób.

Artifex Mundi ma w swoim portfolio ponad 70 tytułów dostępnych na wszystkich popularnych platformach i urządzeniach mobilnych. Najbliższymi premierami będą dwie gry przygodowe My Brother Rabbit i Irony Curtain, które pojawią się na PC i wszystkich głównych konsolach (PS4, XBOX ONE, Switch).
Więcej informacji na www.artifexmundi.com

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty