VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

Anshar Studios sponsorem ścieżki GameDev

Anshar Studios - studio game-dev’owe, zatrudniające ponad 50 wykwalifikowanych specjalistów i entuzjastów branży gier. Pracownicy Anshar Studios mają ponad 10-letnie doświadczenie w branży - w następujących dziedzinach: programowanie, game design, grafika i koordynacja produkcji. Wspólnie specjaliści Anshar Studios pracowali nad blisko 20 komercyjnymi tytułami, które zostały wydane na 9 różnych platformach i wykorzystując 5 różnych technologii.

Ich najnowszy projekt Detached jest grą z gatunku space survival, przeznaczoną na urządzenia wirtualnej rzeczywistości. Studio pracuje także innymi obiecującymi projektami, takimi jak program szkoleniowy VR dla polskich strażaków.

Przeczytaj więcej informacji na stronie Anshar Studios.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty