VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

4programmers.net zostaje Patronem Medialnym

Serwis poświęcony programowaniu posiada w swojej bazie ponad milion postów na forum dyskusyjnym. Ogromne kompendium wiedzy oraz aktywne grono użytkowników forum pozwala na dzielenie się doświadczeniem i znalezienie pomocy w przypadku napotkanych problemów podczas programowanie. Forum porusza każde zagadnienie związane z programowaniem i szeroko pojętą branżą IT. Strona jest również idealnym miejscem do znalezienia atrakcyjnej oferty pracy dla programistów, wyspecjalizowanych w najpopularniejszych językach: JavaScript, C#, PHP, Python, czy C++.

Dołącz do społeczności 4programmers już teraz! Więcej informacji znajdziesz na stronie 4programmers.net.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Patronat honorowy

Patronat honorowy

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty