VI edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
8 września 2018, Katowice

FAQ

1. Co daje zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej oraz potwierdzenie uczestnictwa w konferencji?

Osoby, które zapisały się na konferencję na naszej stronie internetowej, w dzień wydarzenia w trakcie rejestracji otrzymają starter pack, który będzie zawierał m.in. materiały promocyjne przekazane od sponsorów oraz patronów oraz imienny identyfikator.

2. Czy w tym roku będziemy odbędą się aukcje charytatywne na allegro?

W tym roku rezygnujemy z aukcji charytatywnych na allegro. W zamian w dniu konferencji pojawią się u nas reprezentanci FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT z oznakowanymi puszkami. Pamiętajmy, że puszki nie akceptują kart. ;)

3. Co daje wsparcie celu charytatywnego w tym roku?

Wrzucając pieniądze do puszki każdy z nas może wspomóc Fundację S.O.S. dla ZWIERZĄT. Całkowity dochód ze zbiórki trafia na cel charytatywny.

W podziękowaniu za wsparcie akcji, osoby które ofiarują przynajmniej <kwota zostanie ogłoszona wkrótce> będą miały zagwarantowaną koszulkę. Niższe kwoty nie będą gwarantowały jej otrzymania.

4. Co można zrobić aby otrzymać koszulkę?

Sposobów na otrzymanie koszulki jest kilka, jednak jedynym, który ją gwarantuje jest wsparcie zorganizowanej przez nas akcji charytatywnej (stoisko w dniu konferencji). Dodatkowo koszulkę można zdobyć m.in. biorąc udział w ankiecie przeprowadzanej po konferencji. Wśród uczestników, którzy ją wypełnią, losowanych jest kilkanaście osób, którym w nagrodę wysyłamy koszulkę. Warto również być uważnym na wykładach i siadać w strategicznych miejscach – organizatorom zdarza się w trakcie prelekcji wtargnąć do auli i rzucić kilka koszulek w stronę audytorium :)

5. Zapisałem się na konferencję na stronie internetowej – czy muszę przychodzić rano w dzień wydarzenia i zarejestrować się?
Rejestracja w trakcie konferencji jest jedynym sposobem, aby otrzymać starter pack. Rejestrację otwieramy o 8.00 i zamykamy ok 11.00.

6. Czy w czasie konferencji będzie można coś zjeść i wypić, czy raczej należy brać swój własny prowiant?
Przez cały czas trwania konferencji dostępna będzie kawa oraz napoje zimne dla wszystkich uczestników.

7. W jaki sposób mogę zdobyć bilet na afterparty?
Każdy z prelegentów będzie miał do rozdania parę wejściówek na afterparty – warto więc zadawać pytania, wchodzić w dyskusje i pytać o możliwość ich kontynuowania na imprezie przy piwie :) Dodatkowo, bilety można zdobyć uczęszczając na prezentacje firm sponsorskich odbywające się pomiędzy prelekcjami. Wszystkie pozostałe wejściówki rozdamy w trakcie zakończenia konferencji, także tym bardziej zachęcamy do pozostania z nami do końca.

8. Poruszam się na wózku inwalidzkim - czy mogę bez problemu wziąć udział w konferencji?
Oczywiście! Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szanowny internauto

SpreadIT szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe podane w obrębie Serwisu i podczas kontaktu z organizatorami konferencji SpreadIT wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia uczestnikowi wzięcia udziału w konferencji w roli uczestnika lub/ oraz prelegenta.

Administratorem danych osobowych podawanych podczas rejestracji Konta w Serwisie, zapisu na Newsletter oraz przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych są organizatorzy konferencji SpreadIT.

Dane Użytkownika są dostępne tylko dla organizatorów konferencji SpreadIT

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty